Shqipëria

Aksident i rëndë në Lezhë, Benz-i i bërë copash pasi u përplas me pemët


Një aksident i rëndë ka ndodhur në Lezhë orët e para të mëngjesit të 1 shkurtit, kur një automjet tip Mercedes-Benz, ka dalë nga rruga duke u përplasur me pemët dhe duke plagosur rëndë drejtuesin e mjetit.

Shoferi ndodhet në spitalin e Lezhës në gjendje të rënduar shëndetësore.

Ndërsa, siç shihet edhe nga pamjet, vetura është bërë copash.

Arsyet e këtij aksidenti nuk dihen ende. Policia ndodhet sakaq në vendngjarje për të hetuar dhe zbardhur ndodhinë.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore