• Abazoviç për ndeshjen Serbi-Angli: Do të brohorasë për Serbinë

    Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi, Dritan Abazoviç, ka thënë se në ndeshjen mes Anglisë dhe Serbisë që do të zhvillohet këtë të diele në Kampionatin Evropian që po mbahet në Gjermani, “do të brohorasë për Serbinë”. “Nesër në mbrëmje do të jem në stadiumin e Gelsenkirchen, duke brohoritur për Serbinë kundër Anglisë”, tha Abazoviç […]...

Të fundit nga Politikë