• AAK-ja paralajmëron “ballafaqim të vërtetë” me Qeverinë – “Kurti do të jetë lakuriq në projektet e tij”...

    Shefi i grupit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Besnik Tahiri, teksa ka paralajmëruar ballafaqim të vërtetë me Qeverinë të premten, ka thënë se zgjidhja e vetëm për ta përmirësuar Kosovën është shkarkimi i kryeministrit Albin Kurti, e jo shpërbërja e Kuvendit. “Të premten, do të jetë ballafaqimi i vërtetë mes Qeverisë së Kosovës dhe […]...

Të fundit nga Politikë

  • Sveçla: Toleranca ndaj kriminaliteteve si fajdeja e haraçi ka përfunduar

  • Aksion i policisë kundër fajdexhinjëve, prangosen dy persona

  • Prokuroria nis hetimet ndaj profesorit Xhevat Krasniqi

  • Abazoviç për ndeshjen Serbi-Angli: Do të brohorasë për Serbinë

  • Më shumë