Shqipëria

29-vjeçarja gjen vdekjen pasi bie në kontakt me rrymën elektrike


Një 29-vjeçare është gjetur e pajetë nga familjarët e saj mëngjesin e 12 gushtit, pasi dyshohet se ka gjetur vdekjen pas rënies në kontakt me rrymën elektrike.

Sipas njoftimit zyrtar të Policisë së Shtetit, ngjarja ka ndodhur në Durrës, në lagjen 14.

Shtetësja S.H., 29 vjeçe, dyshohet se ka humbur jetën si pasojë e rënies në kontakt me rrymën elektrike.

Një grup hetimor ka shkuar drejt vendngjarjes ndërkohë dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com

Lajmet kryesore