• 11 vite nga 21 janari, Rama së bashku me familjarët e viktimave zhvillojnë homazhe

    Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, së bashku me familjarët e viktimave të ‘21 janarit’ kanë zhvilluar homazhe në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, aty ku dhe protestuesit u qëlluan. Në homazhe kanë marrë pjesë deputetë dhe ministra të mazhorancës. Kryeministri së bashku me familjarët kanë vendosur karafila të kuq. Në median e tij sociale disa ça...

Të fundit nga Politikë