Pajisje

Samsung planifikon publikimin e një modeli të veçantë Galaxy Z Fold5


Rreth një muaj pas publikimit të telefonit Galaxy Z Fold5 në shumë ngjyra, kompania koreane Samsung është gati të sjellë një variant të veçantë të këtij modeli, i njohur si “Galaxy Z Fold5 Thom Browne Edition”, sipas raporteve.

Burime të besueshme tregojnë se Samsung ka në plan të prezantojë edhe pesë pajisje të tjera në të ardhmen.

Galaxy Z Fold 5 Thom Browne Edition, il debutto è imminente - HDblog.it

Këto pajisje përfshijnë modele si Galaxy S23 FE, Galaxy Tab S9 FE dhe FE+, Galaxy Tab A9 dhe A9+, si dhe aksesore të tjerë si Galaxy SmartTag 2 dhe Galaxy Buds3.

Megjithatë, ende nuk është e qartë nëse kompania do t’i prezantojë këto pajisje veçmas ose në një ngjarje tjetër të njohur si “Galaxy Unpacked”

Samsung reveals Thom Browne edition Galaxy Z Fold3, Z Flip 3, and Watch4  Classic - GSMArena.com news

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore