Muzikë

Sam Asghari përdorë emrin e Britney Spears-it për të pozuar pranë Brad Pitt-it


Kërcimtari, Sam Asghari thuhet se ende po përdor lidhjet e tij me ish të fejuarën, pop artisten, Britney Spears për t’u afruar me disa nga yjet më të mëdhenj të Hollywood-it.

Asghari iu afrua aktorit Brad Pitt në një ekspozitë të vogël galerie në Beverly Hills dhe një dëshmitar okular raportoi se, ai i kërkoi aktorit të pozoninin së bashku duke përmendur simpatinë e Spears për të, shkruan PageSix, transmeton AlbanianPost.

Fotografi e publikuar nga Sam Asghari dhe Brad Pitt.

“Ish i dashuri i Britney Spears, Sam Asghari ishte gjithashtu atje dhe u ngjit dhe i kërkoi një ‘selfie’ Brad-it, duke përmendur se sa e donte këngëtarja”, tha burimi.

Megjithëse është e paqartë nëse Pitt e dinte kush ishte Asghari, ylli i “Bullet Train” është veçanërisht i interesuar për të prodhuar një adaptim në ekran të librit të Spears, “The Woman in Me”.

Asghari-i cili u nda nga Spears në gusht të vitit 2023 më vonë ndau foton në Instagramin e tij, duke bërë shaka se ai mori “shumë këshilla të shkëlqyera për kujdesin e lëkurës” nga Pitt, i cili ka linjën e tij të produkteve të kujdesit për lëkurën e quajtur “Le Domaine”.

Sidoqoftë, disa nga fansat e Spears e morën postin si një gërmim në ikonën e popit për shkak të infatuksionit të saj me aktorin “Fight Club”.

Brad Pitt, Britney Spears.

“Kjo është e pasjellshme sepse ju e dini që Britney e do Brad Pitt”, shkroi një fans, teksa një tjetër shtoi – “A do ta dinin njerëzit edhe kush jeni nëse nuk do të ishit i martuar me Britney?”.

Megjithëse të tjerët sugjeruan që fotografia dukej e redaktuar ose që Asghari ishte në të vërtetë duke qëndruar pranë një “figure dylli” të fituesit të “Oscars”.

Përndryshe, aktorit 60-vjeç iu bashkua e dashura Ines de Ramon për një natë të rrallë në ekspozitën e mikut Bennett Miller.

Pos me takimit me Asghari, Pitt gjithashtu qëndroi ballë për ballë me babanë e ish-gruas Angelina Jolie, Jon Voight dhe vëllain e saj, James Haven.

I njëjti burim i tha Diellit të SHBA se të ftuarit e tjerë “vunë re se sa e vështirë ishte” midis Pitt dhe familjes së tij të mëparshme duke pasur parasysh sa e vogël ishte galeria.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore