Shqipëria

Parashikimi i motit, 15 prill 2024


Të hënën e 15 prillit nuk priten reshje në asnjë qark.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet: 14 / 24 °C , në vendet e ulëta: 13 / 29 °C dhe në vendet malore: 11 / 23 °C.

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com

Lajmet kryesore