Jetesë & Stil

Kim Kardashian “ankohet” për mungesën e pranisë burrërore në shtëpinë e saj


Modelja, Kim Kardashian e di se shtëpia e saj është e mbushur me energji femërore.

Në një episod të ri të “The Kardashians”, ajo zbuloi se donte të punësonte një dado mashkull për të kaluar pak kohë me djemtë e saj.

Ajo gjithashtu zbuloi se kishte frikë nga reagimi i Kanye West, me të cilin u divorcua në vitin 2021.

Një episod i mëparshëm i “The Kardashians” tregon Kim dhe djalin e saj Saint duke udhëtuar në Evropë së bashku me disa nga miqtë dhe nënat e tyre.

“Mendoj se familja ime – madje edhe në familjen tonë – është e dominuar nga femrat”, tha Kim.

“Unë me të vërtetë doja një mashkull përreth që do ta merrte atë dhe do ta çonte në sport”, shtoi ajo.

Ajo zbuloi se ishte “e frikësuar nga mendja” në ndarjen e lajmit me Kanye, i cili përfundoi duke e marrë mirë lajmin dhe duke takuar shumën.

“Kur po linte fëmijët, Kanye u prezantua, luajti dy me dy (basketboll) me Saint dhe ai (dhe) ishte shumë i sjellshëm me të”, tha Kim.

Ajo gjithashtu tregoi një shkëmbim që ndodhi mes Kanye dhe kujdestarit të djalit.

“Hej, nëse do të më ndihmosh në rritjen e djalit tim” – sepse ai ia dha topin shumë shpejtë ose diçka tjetër – dhe Kanye vazhdon duke i thënë – “Mos e bëj këtë. Lëreni të shkojë ta marrë vetë”.

“Këto janë si disa nga rregullat që unë do të dëshiroja’ dhe unë thashë: ‘Oh zot, në rregull. Kjo është e mrekullueshme”, vazhdoi Kim.

Fëmijët e Kim, veçanërisht Saint, duket se janë shumë të interesuar për futbollin.

“Djali im. Ai është i fiksuar pas futbollit dhe unë do të bëj gjithçka për ta, kështu që udhëtoj nëpër botë. Ne bëjmë udhëtime futbolli dhe nuk po ndalet, gjatë gjithë verës do të shkojmë në lojëra të ndryshme ekspozite”, tha ajo për Apple TV teksa ndiqte një ndeshje të Inter Miami.

Kur u pyet për lojtarin e preferuar të djalit të saj, ajo tha: “Absolutisht Messi. Ai është shumë i emocionuar për të parë Messin”.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore