Shqipëria

Gjendet trupi i dekompozuar në mes të pyllit


Trupi i një shtetasi pa shenja jete është gjetur paraditen e 13 gushtit, në zonën pyjore të Trebishtës së Bulqizës.

Sipas njoftimit të policisë, trupi u gjend i dekompozuar.

Ndërkohë autoritetet policore po punojnë për identifikimin e trupit të pa jetë dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore