ZPS-ja publikon disa biseda në Qendrën e Paraburgimit mes Thaçit, Veselit e Selimit me vizitorë

Pas kërkesës së Zyrës së Prokurorisë së Specializuar (ZPS), ku është kërkuar që Hashim Thaçit, Kadri Veselit e Rexhep Selimit t’iu ndalohen vizitat e telefonatat janë publikuar biseda mes të akuzuarve dhe vizitorëve që kanë qenë në Gjykatën Speciale. Sipas bisedave që ka publikuar Prokuroria, krerët e UÇK-së kanë zbuluar detaje të dëshmitarëve për vizitorë. … Vazhdoni me leximin e ZPS-ja publikon disa biseda në Qendrën e Paraburgimit mes Thaçit, Veselit e Selimit me vizitorë