• Vrasja e trefishtë në Deçan, Mehmetaj: Dorasi s’është nga familja ime, Prokuroria s’ka asnjë provë

    Malsor Mehmetaj nga fshati Glogjan i Deçanit është shprehur i bindur se vëllezërit e tij Kastrioti, Kreshniku dhe babai Halili të cilët po akuzohen nga Prokuroria e Pejës për vrasjen e trefishtë në vitin 2021 janë të pafajshëm. Por, ai thekson se tash është në dorën e Gjykatës për të vendosur, teksa potencon që dorasi […]

Të fundit nga Politikë