• Vendosen edhe dy barrikada të reja në Veri

    Edhe dy barrikada të reja janë shtuar mëngjesin e së martës të 27 dhjetorit në Mitrovicën e Veriut. Lajmin e ka bërë të ditur  Policia e Kosovës për rajonin e Mitrovicës së Veriut duke thënë se “njëra barrikadë është vendosur në udhëkryqin te shkolla teknike dhe tjetra te vendi i quajtur “Kërshi i Dudes”. “Në […]

Të fundit nga Politikë