S’ka më sekrete, Gabriel Escobar i tregon të gjitha

Gabriel Escobar, Miroslav Lajçak e Albin Kurti nuk janë marrë vesh në takimin e mbyllur që kishin të hënën mbrëma, prandaj i dërguari i posaçëm i Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka vendosur të bëjë publike se si është konkretisht situata – dhe situata s’është e mirë fare, referuar deklaratës për gazetarë të top-diplomatit. Kurti … Vazhdoni me leximin e S’ka më sekrete, Gabriel Escobar i tregon të gjitha