Seanca e Kuvendit të Kosovës nis me 1 minutë heshtje për policin e vrarë në Veri

Deputetët e Kuvendit të Kosovës, këtë të enjte, kanë nisur seancën me një minutë heshtje në nder të policit Afrim Bunjaku, i cili u vra nga grupi terrorist i financuar nga Serbia i cili u fut ilegalisht në Kosovë dhe sulmoi Policinë e Kosovës të dielën e 24 shtatorit. Pas një konsultimi me grupet parlamentare … Vazhdoni me leximin e Seanca e Kuvendit të Kosovës nis me 1 minutë heshtje për policin e vrarë në Veri