Ranucci tregon pse nuk u transmetua pjesa e dytë e ‘Report’ për Shqipërinë

Sigfrido Ranucci, drejtuesi i emisionit “Report” në Rai 3, i cili publikoi një javë më parë një dokumentar ku shpalosej një qasje se Shqipëria është një shtet i kapur nga mafia dhe ku zyrtarë të lartë janë përfshirë në akte korruptive, ka treguar se pse pavarësisht njoftimit, emisioni nuk e ka pasur një seri të … Vazhdoni me leximin e Ranucci tregon pse nuk u transmetua pjesa e dytë e ‘Report’ për Shqipërinë