Rama ‘letër publike’ Ranuccit: Hodhët një tjetër hap fals, fatkeqësi që bëni krahasime me Kremlinin

Kryeministri shqiptar, Edi Rama, ka reaguar sërish lidhur me disa deklarata të Sigfrido Ranucci-t, drejtuesit të emisionit investigativ Report në Rai 3, duke thënë se është për të ardhur keq që ky i fundit e ka krahasuar “revoltën” e Ramës me veprimet e Kremlinit dhe duke i thënë publikisht se ka bërë një tjetër hap … Vazhdoni me leximin e Rama ‘letër publike’ Ranuccit: Hodhët një tjetër hap fals, fatkeqësi që bëni krahasime me Kremlinin