Protesta e 6 dhjetorit, turp apo vlerë?

Ndryshe nga çdo herë tjetër. Deputetë, drejtues të grupit Parlamentar, ministra dhe kryetarja e Kuvendit të Republikës së Shqipërisë zgjodhën të reagojnë. Shumë ashpër, me fjalë të mëdha etiketuese ata kanë dënuar protestën e thirrur nga kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, më 6 dhjetor. E mesa duket i gjithë reagimi vjen pasi në atë … Vazhdoni me leximin e Protesta e 6 dhjetorit, turp apo vlerë?