Policia vijon operacionin “Tempulli”, arreston një tjetër shtetas në Elbasan

Policia e Shtetit ka vijuar kërkimet në kuadër të mega-operacionit “Tempulli”, duke arrestuar një tjetër shtetas në Elbasan, i cili ishte shpallur në kërkim nga autoritetet. Në pranga ka përfunduar 26-vjeçari Erjon Kukolli, ndaj të cilit gjykata ka caktuar masën “arrest me burg” për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”. “Kapet në Elbasan dhe … Vazhdoni me leximin e Policia vijon operacionin “Tempulli”, arreston një tjetër shtetas në Elbasan