• Policia Rrugore ‘aksion’ në rrugë, arrestohen dhe procedohen 28 persona

    Gjatë javës së parë të janarit, 28 drejtues mjetesh janë arrestuar nga Policia Rrugore e Tiranës, pasi po drejtonin mjetet në gjendje të dehur dhe pa patentë. Gjithashtu nga kontrollet janë pezulluar 192 leje drejtimi, nga të cilat, 56 janë për drejtim mjeti nën ndikimin e alkoolit, 100 për drejtim mjeti mbi shpejtësinë e lejuar […]

Të fundit nga Politikë