Policia publikon pamjet: Radojiçiç ishte një nga të ngujuarit brenda manastirit në Veri

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka publikuar pamje të nënkryetarit të Listes Serbe, Milan Radojiçiç ku shihet në Veri, saktësisht në Banjskë. Ai e ka publikuar videon në rrjetin social ‘Facebook’ duke thënë se është udhëheqës i grupit terrorist dhe sulmit ku mbeti i vrarë polici Afrim Bunjaku. “Kjo është edhe një dëshmi … Vazhdoni me leximin e Policia publikon pamjet: Radojiçiç ishte një nga të ngujuarit brenda manastirit në Veri