• Përleshje mes futbollistëve në derbin argjentinas, shtatë futbollistë ndëshkohen me të kuq (VIDEO)

    Si gjithmonë, derbi i zjarrtë i futbollit argjentinas mes River Plate  dhe Boca Juniors nuk mund të mbyllej pa tensione. “Superclasico” i Argjentinës në mbrëmjen e kaluar u mbyll me rezultat 0:1 dhe pikërisht goli i vetëm i kësaj sfide solli tensione në fushë ku u shpërndanë shtatë kartonë të kuq. Një penallti e dyshimtë […]