Shqipëria

Parashikimi i motit, 2 shkurt 2023


Ditën e enjte të 2 shkurtit, i gjithë territori i vendit do të ndikohet nga kushte të paqëndrueshme atmosferike.

Priten edhe reshje të dobëta ose lokalisht të dobëta në të gjitha qarqet.

Kurse era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare. Ndërsa deri e fortë, sidomos në bregdet.

Temperaturat parashikohen: në zona malore -2 deri në 7°C, në zona e ulëta 3 deri në 12°C, në zona bregdetare 6 deri në 12°C.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore