Osmani: Kërcënimet ndaj policëve vijnë nga Serbia dhe strukturat e saj kriminale

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka reaguar lidhur me raportimet se policët e rinj nga komuniteti serb janë përballur me fushatë linçuese dhe kërcënime në rrjetet sociale, duke potencuar se të njëjtat vijnë nga Serbia dhe strukturat e saj kriminale. Përmes një postimi në Twitter, Osmani tha se i dënon kërcënimet ndaj zyrtarëve policorë të … Vazhdoni me leximin e Osmani: Kërcënimet ndaj policëve vijnë nga Serbia dhe strukturat e saj kriminale