Musk hap sondazh për tërheqjen e tij nga posti i drejtuesit të Twitter-it

Sipërmarrësi amerikan Elon Musk ka nisur një sondazh në Twitter duke pyetur përdoruesit nëse ai duhet të largohet nga posti i kreut të platformës së mediave sociale dhe u zotua të respektojë rezultatin. Kjo, pas një reagimi ndaj një politike të re që ndalon promovimin e llogarive në platformat rivale. Sipërmarrësi miliarder, i cili bleu … Vazhdoni me leximin e Musk hap sondazh për tërheqjen e tij nga posti i drejtuesit të Twitter-it