Manchester United ‘del në origjinë’

Manchester United është rikthyer te rezultatet negative në Premier League. Ndeshja e javës së 16 në Premier League mes “Djajve të Kuq” dhe Bournemouth, pa këta të fundit të triumfonin pastër 0-3 në “Old Trafford”. “Teatri i ëndrrave” duket se është kthyer në “Teatrin e makthit” për djemtë e Erik ten Hag. Pas asaj fitore … Vazhdoni me leximin e Manchester United ‘del në origjinë’