Luis Alberto shpërthen ndaj klubit: Nuk dua më para nga Lazio

Mesfushori i Lazio-s, Luis Alberto, ka zbuluar se do të largohet nga klubi në fund të sezonit dhe tashmë ka kërkuar të largohet nga skuadra. Alberto ishte i lidhur me një rikthim në Spanjë verën e kaluar dhe madje edhe më parë, por lëvizja nuk mund të realizohej pasi kërkuesit e mundshëm nuk mund të … Vazhdoni me leximin e Luis Alberto shpërthen ndaj klubit: Nuk dua më para nga Lazio