Lazio i kundërpërgjigjet Luis Albertos: Marrëveshjet respektohen, nuk pranojmë kompromis

Drejtori i Lazio-s, Mariano Fabiani, i kundërpërgjigjet Luis Alberto-s, duke thënë se bardhekaltërit nuk i ka premtuar kurrë asgjë mesfushorit spanjoll dhe zbulon se klubi i ka ofruar një kontratë të re pesëvjeçare objektivit të Juventus-it, Felipe Anderson. Fabiani iu përgjigj Alberto-s me një intervistë me “LazioStyle Channel”, radio stacioni zyrtar i klubit, të shtunën. … Vazhdoni me leximin e Lazio i kundërpërgjigjet Luis Albertos: Marrëveshjet respektohen, nuk pranojmë kompromis