Stil

Julia Fox: Nuk jam në lidhje me Kanye West për famë e para – kam takuar miliarderë gjatë gjithë jetës sime


Modelja dhe aktorja, Julia Fox u është përgjigjur atyre që mendojnë se marrëdhënia e saj me Kanye West bazohet në “famë, fuqi dhe para”, duke zbuluar se takimi me burra të pasur nuk është diçka e madhe për yllin e “Uncut Gems”.

Julia Fox dhe Kanye West.

“Njerëzit janë si ‘Oh, ju jeni me të, vetëm për famën, ju jeni me të për pushtetin, ju jeni me të për paratë’”, ka thënë Julia.

“Zemër, unë jam takuar me miliarderë gjatë gjithë jetës sime , le ta mbajmë, është e vërtetë”, deklaroi Fox në episodin e fundit të podcast-it të saj “Forbidden Fruits”.

Ndërsa pranoi se dikur, kur ishte më e re, ishte një “kërkuese e vëmendjes”, Fox, 31 vjeçe, tha se e disponon vëmendja që po e merr me lidhjen e re.

“Është qesharake sepse po marr gjithë këtë vëmendje, por me të vërtetë nuk mund të më interesonte”, tha ajo, duke shtuar se ajo ka të bëjë me krijimin e artit dhe “vendosjen e gjërave në botë”.

“Shikoni filmin tim, lexoni librin tim. Kjo është më emocionuese për mua tani sesa sytë mbi mua”, shtoi ajo.

Ajo foli gjithashtu për darkën e mbushur me yje në të cilën mori pjesë me West, Madonna dhe një mori personazhesh të tjerë të shquar, duke përfshirë Evan Ross, Floyd Mayweather dhe ish-lojtarin e Tampa Bay Buccaneers, Antonio Brown.

“Ndodhën gjëra të papritura. Supozohej të ishim vetëm unë dhe Madonna aty në darkë – por, erdhën dhe të tjerët”, ka thënë Fox.

Julia Fox dhe Kanye West kanë nisur lidhjen e tyre të dashurisë tash e sa javë dhe që atëherë po vazhdojnë të jenë mes emrash më të komentuar në mediat rozë

 

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore