Jorgo Goro mbetet në burg, vendos GJKKO

Gjykata kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka lënë në burg kreun e komanduar të Bashkisë Himarë, Jorgo Goro, pasi ky i fundit akuzohet për tjetërsim të pronës publike. Më herët, seanca u ndërpre, pasi avokati mbrojtës i Goros ka kërkuar kohë të njihet me dosjen. Megjithatë, vendimi erdhi vetëm pak orë më pas, me … Vazhdoni me leximin e Jorgo Goro mbetet në burg, vendos GJKKO