• Fakte dhe statistika interesante rreth përballjes Portugali – Francë

    Franca dhe Portugalia përballen në ndeshjen përmbyllëse të grupit F. Franca, e kualifikuar, në këtë ndeshje vjen më e qetë, duke bërë llogaritë e veta edhe për fazën tjetër. Në anën tjetër, Portugalisë i bën punë gjithçka pos humbjes me më shumë se dy gola dallim. Këto kombëtare janë ndeshur në finalen e fundit të […]

Të fundit nga Sport

  • Rrugëtimi i Distrias drejt të artës olimpike

  • Ari i Distrias bashkon politikën shqiptare në urime

  • E Arta e Kosovës

  • Fernando Alonso kthen ditët prapa

  • Më shumë