Eintracht shpartallon Bayern Munichun

Eintracht Frankfurt i ka shkaktuar Bayern Munich-ut një nga humbjet më të thella dhe më të këqija në Bundesliga këtë të shtunë, pasi arriti të triumfonte në shifrat 5-1. Ndeshja u zhvillua për javën e 14 të kampionatit më të rëndësishëm të futbollit gjerman. Fitoret e jashtëzakonshme të Eintracht-it ndaj Bayern-it në fakt nuk janë … Vazhdoni me leximin e Eintracht shpartallon Bayern Munichun