“Babai u flijua për liri, Kosova dhe ne jemi krenarë me ty”, thotë vajza e policit të ndjerë

Vajza e policit të vrarë të dielën në Veri, Afërdita Bunjaku, në fjalimin e saj në mbledhjen komertatitve për nder të policit, Afrim Bunjaku ka thënë se ndjehet krenare për heroizmin e babait të saj. “Heroi im, babi im, sa vështirë e kam të shkruaj për ty babi. Para kohe mbeta jetime, ikja jote na … Vazhdoni me leximin e “Babai u flijua për liri, Kosova dhe ne jemi krenarë me ty”, thotë vajza e policit të ndjerë