Arrestohet sulmuesi i Manchester United, Mason Greenwood

Sulmuesi i Manchester United-it, Mason Greenwood, është arrestuar për shkelje të garancisë së lirisë me kusht. Kjo, pas akuzave të mëparshme për përdhunim dhe kërcenim për vrasje. Lajmi është konfirmuar nga Policia e Mançesterit. Ata janë në dijeni në lidhje me çështjen e 21-vjeçarit, i cili ka shkelur masën e lirimit me kusht dhe arrestimi … Vazhdoni me leximin e Arrestohet sulmuesi i Manchester United, Mason Greenwood